begär information
- sovrum: 6
- Badrum: 2
- : 300m2
- Plot: 490m2
- : 3
- : 2
- : 1
- Energiklass: I förfarande
- Construction year: 1980
- Pool
- Avstånd till strand: 15 km.
- Avstånd till flygplats: 37 km.
- Avstånd till bekvämligheter: 0.5 km.
- Avstånd till golf: 7 km.
Beskrivning
Fristående villa i hjärtat av Benijófar
Vill du bo i centrum men känna att du är i ditt eget privata paradis? Denna fristående villa har allt.
På bottenvåningen hittar du 4 sovrum, ett kök, ett stort vardagsrum/matsal där till och med svärmor kommer att trivas, samt 2 badrum så att morgonkön blir ett minne blott.
Terrassen vid poolen är perfekt för långa frukostar, spontana grillkvällar eller familjemiddagar som fortsätter ända till kvällen.
I källaren fortsätter historien: garage, ytterligare ett kök (för familjens dolda kock), badrum och plats att skapa 2 extra sovrum om du behöver. Dessutom direkt tillgång till poolen, som för övrigt är mindre än 3 år gammal.
Hörntomt.
Helt laglig.
Climalit-fönster med dubbelglas och myggnät i hela huset, så myggen får nöja sig med att stå utanför och avundas.
Vänta inte för länge – hus som detta i hjärtat av Benijófar försvinner snabbt. Kom och se det innan någon annan tar det första doppet i din framtida pool.